logo

Нанесення логотипів та зображень на тканину

Друк на тканині - наносимо логотипи, написи, картинки, малюнки, фотографії на одяг, деталі крою та різні тканини.

У залежності від потреб клієнта можна підібрати оптимальний за якістю та ціною спосіб нанесення та друк на тканині:

1. Нанесення методом термопереносу із застосуванням термостійких плівок Poli-TapeKlebefolienGMBH (Німеччина).

друк на тканиі
Фотогалерея

Асортимент плівок досить широкий як у кольоровій гаммі, так і за зовнішнім виглядом і функціональністю (гладкі, флоковані, структурні, металізовані, світловідбиваючі тощо). Зображення є стійким до прання та хімічної чистки. Контури зображення дуже чіткі, що дозволяє виготовляти дуже дрібні елементи.

Основними перевагами методу є можливість виготовлення і нанесення 1 екземпляру зображення у дуже стислий термін («на сьогодні»).

2. Вишивка

друк на тканині
Фотогалерея

Операції виконуються за допомогою японського обладнання високої точності, що дозволяє вишивати на будь-яких типах тканини. Максимальний розмір зображення – 60 х 40 см. Мінімальне замовлення – 50 одиниць.

3. Шовкотрафарет та термотрансфер

Цей метод використовується переважно для великого замовлення. Метод шовкотрафарету зручний при нанесенні зображень середнього розміру і кількості від 200 одиниць. Виготовлення термотрансферів (наклейок) теж потребує великого замовлення, але дозволяє друкувати частинами. Виготовивши, до прикладу, 1000 логотипів, нанести можна 100, а решту відкласти на потім.

друк на тканині
Фотогалерея

Для Вашої зручності відправте нам зображення електронною поштою, зазначте потрібну кількість та розміри, а ми запропонуємо Вам оптимальний спосіб нанесення та зорієнтуємо стосовно вартості послуги.