logo

Корпоративний одяг

спецодяг
Фотогалерея

Дизайн, розробка, пошиття та продаж корпоративного одягу та рекламний одяг – один з головних напрямків діяльності компанії. Ми радо одягаємо офіціантів, барменів, офісних працівників, будівельників, майстрів, медичних працівників, охоронців, торгових представників, промоутерів, продавців, консультантів.

Серед наших клієнтів як великі торгові мережі, так і невеличкі компанії, що дбають про свій стиль та бажають вирізнятись серед конкурентів.

уніформа
Фотогалерея

Для Вас ми пропонуємо уже готові, найбільш популярні моделі уніформ та спецодягу, адаптовані до потреб Вашої компанії, або ж радо розробимо одяг за Вашими  побажаннями щодо кольорів, моделей та аксесуарів. При необхідності одяг виготовляється за індивідуальними вимірами кожного працівника. Уніформа, спецодяг, рекламний одяг - лише найвищої якості на Ваш смак. Завдяки професіоналізмові наших спеціалістів, прийнятним цінам та комплексному підході до замовлень маємо постійних клієнтів, з якими співпрацюємо на регулярній основі. Це лише частковий перелік нашої продукції з орієнтовними роздрібними цінами.