Oltex

Про нас

З 2001 року ми займаємось розміщенням швейних замовлень для Європейських виробників на підприємствах Західної України. По 2007 рік включно ми допомагали ряду іноземних фірм на різних етапах їх співпраці з українськими підрядниками, а саме: пошук відповідних підрядників, проведення переговорів, підготовка угод, логістичний супровід, робота з митницею та іншими контролюючими органами, контроль якості виробництва на різних його етапах, надання всесторонніх консультацій стосовно швейного виробництва, послуги по оптимізації та покращенню ефективності виробництва, підбір персоналу.

фартункиphoto1

У 2004 році було засновано Приватне Підприємство «Компанія «ОЛТЕКС» і починаючи з 2005 року ми почали займатись нанесенням логотипів на тканину, деталі крою та одяг. У липні 2007 року запрацювало власне швейне виробництво з усіма етапами виробництва та пошиття одягу, включно з розкроєм, контролем якості, оздобленням та пакуванням готових виробів.

Основними напрямками діяльності Компанії «Олтекс» є надання послуг по пошиттю одягу для іноземних та вітчизняних компаній з матеріалів та за зразками замовника, розробка, послуги по пошиттю та продаж корпоративного одягу та сувенірної текстильної продукції, нанесення логотипів та зображень на тканину та одяг,фартушки; консультації у галузі швейного виробництва.

Раді зустрічі з Вами.

Сподіваємось, наше знайомство переросте у взаємовигідну співпрацю.